Hazai versenyek, nemzetközi (külföldi) versenyek, táborok.szemináriumok, vizsgák
Hónap/nap Esemény Besorolás Ideje / kezdés Helyszín Város / Ország Szervező
Január              
05. Kyu vízsga   14 óra Sport u 4. Szigethalom Hanshi
05. Évnyító ünnepség Mindenki 18 óra Sport u 4. Szigethalom Szervezeti
18-19 Edző tovább képzés mesterek, klubvezetők 10-16 óráig 09-14 óráig Honbu Szigethalom Hanshi
19. Bírói tovább képzés  Kezdő, haladó 14-17 óráig     Főbíró
20. MKSZSZ évi gyülése   10- 14 óráig MAX CITY Törökbálint MKSZSZ
23-30 Izraeli látogatás        
Február              
02. Utánpótlás Kupa II. osztály     Ráckeve Dojo Lovász SKE
03. 3th Hungarian Open Inclusive Karate Cup        Para karate     Budapest  
09-10 MNM továbbképzés Klubvezetők, verseny szervervezők 10- 17 óráig MAX CITY Törökbálint MKSZSZ
16. Kard-kés szeminárium Mindenki     Budapest Papp Valér, Bódi Balázs
22. Önvédelmi és hoszúbot szeminárium Mindenki 18- 21 óráig   Budapest Szervezeti
Március              
09-10 7th Belgium Open Inclusive Karate Cup     Para karate   Hasselt Belgium  
15-17 XVI. Emlékverseny- Nyílt Világ Kupa Pontszerző / mindenki 09 órától Sportcsarnok Szigetszentmiklós Dojo Lovász SKE
23. Kyu vizsga kezdőknek 8-7-6 kyu Tanulóknak 09 órától     Szervezeti
30. Gyerek OB 12 éves korig     Pécs ZBK
Április              
13 XIX. Bicske Kupa MKSZSZ MB Pontszerző / gyerek     Bicske  
9-14 USKF WORLDWIDE WORLD ALL STYLES CHAMPIONSHIP + para verseny Világ verseny   Caldas da Rainha Portugália USKF
18-20 Tavaszi Tábor Mindenki   Honbu Szigethalom Dojo Lovász SKE
25-28 I-Globál karate Para karate VB   Dublin Irország  
Május              
2-6 IKKKF VB Világ Bajnokság   Harkow Ukrajna IKKKF
12. Danvizsga III-IV. dan Mesterek 16 órától Honbu Szigethalom Szervezeti
18. Érmihályfalva Kupa tervezett Nemzetközi verseny 09 órától Érmihályfalva Románia Aladin Hero Team
25. Dragon Cup Nemzetközi verseny   Ostrava Csehország  
25. Szigethalmi Szabadtéri Kupa Nemzetközi verseny   Sportpálya Szigethalom Dojo Lovász SKE
Június              
  Shoraido Bajnokság Nemzetközi Kupa   Drei-Felder Halle Németország Shorai-do Szövetség
22 VII. Csomád Kupa Harcművészeti Fesztivál Nemzetközi Kupa 10 óra Sportpálya Csomád SVSE
Hónap/nap Esemény Besorolás Ideje / kezdés Helyszín Város / Ország Szervező
Július              
22-27 KÖZPONTI TÁBOR Övvizsga, Bíró képzés, szövetségi gyűlés Nemzetközi     Balatonszemes Hun Kempo Kai Szöv
Augusztus              
Szeptember              
  Nemzetközi Harcművészeti Szeminárium       Szigethalom Dojo Lovász SKE
  Bírói tovább képzés kezdő, haladó 17-21 óráig     Hun Kempo Kai Szöv
Október              
  Pilis Kempo Kupa Utánpótlás verseny 10-18 óráig Általános iskola tornaterem Pilis Pilisi SE
12. Katana Kupa junior / pontszerző        
19. XVI. Délvidék Kupa Nemzetközi Kupa     Szeged FHÖSE
26. 14. Eger Kupa 15 éves kortól     Eger ZBK
November              
2 Kempo Magyar Bajnokság Meghívásos junior felnőtt 09 órától   Dorog MTKK Szöv.
  DAN vizsga I-II   09 órától     Hanshi
  Csákvár Kupa 12 éves korig     Csákvár ZBK
  Edzői tovább képzés mesterek, klubvezetők 10-18 óráig,     Hanshi
  Bírói tovább képzés kezdő, haladó 09-12 óráig      
  28. Shoraido Bajnokság Nemzetközi Kupa   Halle Németország Shorai-do Szövetség
  UWSKF World Open Championship Világ bajnokság Pontszerző / mindenki     Budapest ZBK
December              
  Harcművészeti Nap Mindenki     Pilis  
  Kyu vizsga kezdőknek Tanulóknak 09 órától     Szervezeti
  Szervezeti gyűlés   16 órától     Szervezeti
  Évzáró buli          
Hónap/nap Esemény Besorolás Ideje / kezdés Helyszín Város / Ország Szervező