Tényleg ingyenes honlapkészítés, csak a tárhelyet kell fizetni az első évben!
Katt ide!
2018 év
2017 év
2016 év
2015 év
2014 év
2013 év
2012 év

2018. év

XXII. Szabadtéri Show-Kupa - Szigethalom

roman egyesületek magyar egyesületek szlovák egyesületek

3 ország 132 versenyző 211 nevezés

Dojo Lovász SKE

Aladin Hero Team

Ráckevei Kick Boksz SE

Versenyzőink egyéni eredményei:
Név arany ezüst bronz IV. hely
Bajler Roxanna 4   1  
Bajler Kitty 3 2    
Erdödi Csenge 3 1 1  
Házi Tamás 2      
Nagy Kincső   2 1  
Lovász Adrienn   2    
Gutpintér Tamás 1      
Bajler Márk   1 2  
Nádházi Gergő   1 1 1
Babik Ferenc   1   1
Csonka Máté   1    
Lakatos Katalin   1    
Nagy Hunor     1  
Szarka Lajos     1  

Dragon Cup - Lengyelország - 2018. május 26.

8 ország - 28 klub - 210 versenyző - 480 nevezés

Versenyzőink egyéni eredményei:
Név arany ezüst bronz IV. hely
Csonka Máté 3      
Ruschel Zsófia 1   1 2
Béres Oszterman Gabriella 1      
Házi Tamás   1   1

Bicske Kupa

3 ország 21 klub 215 nevezés

Versenyzőink egyéni eredményei:
Név arany ezüst bronz
Baljer Roxana 5    
Baljer Kitty 4 1  
Ruschel Zsófia 1 2 1
Erdődi Csenge 1 2  
Babik Ferenc 1    
Béres Oszterman Gabriella bíróként vett részt a versenyen.

Emlékverseny - Százhalombatta - 2018. március 2-4.

Azerbajdzsan Kempo Szövetség Shorai-do Kempo-Jitsu Leipzig Dzukado Russia Aladin Hero Team Szlovak Kempo Szövetség, Blue Team Slovakia

7 ország, 48 csapat, 298 versenyző, 678 nevezés

Versenyzőink egyéni eredményei:
Név arany ezüst bronz IV.hely
Ruschel Zsófia 3 3 1  
Erdödi Csenge 3 1 1 1
Béres Osztermann Gabriella 3   1  
Házi Tamás 3   1  
Ürmös Dominika 2 1    

Utánpótlás Kupa - Ráckeve

75 versenyző, 149 nevezés

Dojo Lovász SKE

Ráckevei Kick Boksz SE

DHKSE

Versenyzőink egyéni eredményei:
Név arany ezüst bronz
Babik Ferenc 4    
Nagy Kincső 2 2  
Csabai Lala 3    
Csabai Bálint 2   2
Lévai Lajos Dániel 1 2  
Lévai Alexandra   3  
Dobránszky Gergő   2 1
Nagy Hunor   2  
Horváth Csaba 1    
Szarka Lajos   1  
Nádházi Gergő     3

2017. év

Emlékverseny
Csomád Kupa

Szabadtéri Kupa
Délvidék Kupa

 

9 verseny, 26 versenyző, 197 érem.


Versenyzőink 2017-es év összesített egyéni eredményei:
Szövetségi
helyezés
Név Arany Ezüst Bronz
3 Erdődi Csenge Diána 11 14 2
4 Házi Tamás 10 6 2
13 Ürmös Dominika 6 4 2
14 Babik Ferenc 6 3 1
16 Béres Osztermann Gabriella 5 7 3
17 Ruschel Zsófia 5 6 2
21 Nagy Kincső 4 5 2
28 Csabai Lajos 3 3  
33 Sándor László 2    
36 Csabai Bálint 1 4 1
38 Dobránszky Gergo 1 2 1
41 Tóth Krisztián 1 1  
45 Lovász Adrienn 1 1  
47 Feith Zoltán 1    
48 Kulimák Gergo 1    
49 Patty Orsolya 1    
58 Tóth Krisztián   4  
59 Turzó Attila   4  
60 Lévai Dániel   3 1
62 Agárdy Claudia   2 2
64 Deák Zsófia   1 2
65 Lévai Alexandra   2 3
66 Varsányi József   1 1
67 Benedek Csaba   1  
68 Kolonics Erzsébet   1  
69 Proska János   1  

2016. év

SZSZK
Délvidék Kupa

Emlékverseny

 

11 verseny, 27 versenyző, 140 érem.


Versenyzőink egyéni eredményei:
név Arany Ezüst Bronz
Kassai Kristóf 6 5 3
Kassai Márton 6 4 1
Házi Tamás 6 3 1
Kulimák Gergő 5 4 2
Lovász Adrienn 5 3 3
Ürmös Dominika 4 8  
Béres-Osztermann Gabriella 4 5 3
Erdődi Csenge 4 3  
Ruschel Zsófia 2 4 1
Sándor László 2 1  
Martonosi Zorán 2 1  
Tóth Krisztián 2    
Tóth Miklós Erik 1 4 5
Agárdy Claudia 1 3  
Tóth Balázs Kristóf 1 2 3
Proksa János 1 2  
Lovász Gábor 1 1 1
Benedek Csaba 1    
Béres Osztermann Nicolett   2 1
Lévai János   2  
Házi Dániel   1 1
Patty Orsolya   1 1
Martonosi Máté   1 1
Tóth András Szabolcs     2
Feith Zoltán     1
Lévai Lajos Dániel     1
Varsányi László      

2015. év

Utánpótlás Kupa
XIII. JF Emlékverseny
Utánpótlás Kupa
Érmihályfalva Kupa

Felcsút Kupa

Csomád Kupa
Délvidék Kupa

10 verseny, 31 versenyző 240 érem.


Versenyzőink eredményei :
név arany ezüst bronz
Vaitzner Richárd György 12 3 8
Házi Tamás 10 2 4
Becskeházi Kata 9 3 1
Béres-Osztermann Gabriella 8 9 1
Tóth Miklós Erik 7 5 6
Ürmös Dominika 7 5 1
Tóth Balázs Kristóf 6 1  
Ruschel Zsófia 4 13 3
Kassai Márton 4 9 5
Lovász Adrienn 3 5 1
Balogh Péter 3 1  
Lakatos János 3 1  
Balogh Tamás 3    
Kassai Kristóf 2 7 7
Házi Dániel 2 5  
Szilágyi Kristof 2 3 1
Kasza Pál 2 2  
Szitás Tamás 1 6 1
Kulimák Gergő 1 4 2
Szitás Krisztián 1 3 1
Agárdy Claudia 1 1  
Sándor László 1    
Telek Attila 1    
Zupka Zsombor   2 2
Tóth András Szabolcs   1 2
Tóth Csaba Richárd   1 1
Becskeházi Anna   1  
Proksa János   1  
Égi Bálint   1  
Tatár Dávid     4
Patty Orsolya     1

2014. év

JF Világkupa
Érmihályfalva Kupa
Délvidék Kupa

Utánpótlás Kupa
Budajenő Kupa
Csomád Kupa
Szabadtéri Kupa

 

8 verseny, 50 versenyző 342 érem.

versenyI. helyII. helyIII. hely
Utánpótlás KupaDojo LovászFehér TigrisekAladin
JF. VilágkupaFehér TigrisekDojo LovászAladin
Felcsút KupaFehér TigrisekAladin 
Budajenő BajnokságDojo LovászFehér TigrisekAladin
Csomád KupaDojo LovászFehér Tigrisek 
Szabadtéri KupaDojo LovászFehér TigrisekAladin
Érmihályfalva KupaAladinDojo LovászMad Max
Délvidék KupaFehér TigrisekDojo LovászAladin

Versenyzőink éremtáblázata a Szövetségi versenyeken elért eredmények alapján:
szövetségi
helyezés
név arany ezüst bronz   szövetségi
helyezés
név arany ezüst bronz
5 Balogh Péter 15 4 2   95 Faragó Robert 1 1 1
8 Szitás Tamás 13 7 1   101 Vaitzner Vivien 1 1  
11 Házi Tamás 11 2 4   107 Kiss Levente 1   1
13 Vaitzner Richárd György 10 7 2   109 Kulimák László 1    
15 Becskeházi Kata 9 14 5   120 Ruschel Zsófia   12 4
16 Szitás Krisztián 9 7 3   123 Pap Márk   5 2
19 Kassai Márton 8 6 5   125 Szedlár Réka Tímea   3 3
30 Agárdy Claudia 6       127 Faragó Richard   3 1
32 Széki Tibor 5 3 1   130 Nagy Ferenc   3  
33 Kassai Kristóf 5 2 7   131 Tóth Balázs Kristóf   2 2
35 Kulimák Gergő 4 9 1   133 Balogh Tamás   2 1
38 Kerepesi Daniella 4 3 5   139 Pintér Tamás   2  
47 Tóth Miklós Erik 3 3 4   151 Béres-Osztermann Gabriella   1 1
53 Házi Dániel 3 2 1   152 Hegedus Zoltán   1 1
54 Balogh Márton 3 1 2   153 Lakatos János   1 1
63 Szedlár Krisztina 2 3     154 Lidermayer Nikolett   1 1
65 Martonosi Zorán 2 2 3   155 Patty Orsolya   1 1
71 Telek Attila 2 1     156 Proksa János   1 1
77 Arató Bálint 2       161 Benczik Réka   1  
78 Sándor László 2       162 Kasza Pál   1  
82 Tatár Dávid 1 6 1   163 Lovász Adrienn   1  
83 Deák Zsófia 1 5 1   164 Szijátró Bence   1  
84 Faragó Roland 1 5 1   165 Szurov Tomaj   1  
88 Tóth Csaba Richárd 1 3 1   182 Lakatos Katalin     1
93 Kotogány Zénó 1 2     183 Szurov Bende     1

2013. év

Juhász Ferenc Emlékverseny

Utánpótlás Kupa
Budajenő Kupa
Csomád Kupa
Délvidék Kupa


Szigethalmi Szabadtéri Kupa

10 versenyen 28 fő, 218 érem.

hely név Arany Ezüst Bronz
1 Deák Zsófia 17 12 1
2 Balogh Péter 8 4 1
3 Szitás Krisztián 18 11 5
4 Becskeházi Kata 11 12 5
5 Balogh Tamás 3
6 Szedlár Krisztina 2 2 1
7 Szedlár Réka Timea 2 4 3
8 Telek Attila 2 1 3
9 Dojcsár Péter 1 1
10 Lovász Gábor 1 1
11 Szabó Gábor 1 2 2
12 Vaitzner Richárd György 10 6 2
13 Pintér Veronika 2
14 Martonosi Zorán 1 3
15 Tatár Dávid 2 1 1
16 Szitás Tamás 2 9 8
17 Benczik Réka 3 3
18 Benedek Csaba 1
19 Kotogányi Zénó 1 3
20 Kasza Pál 1 2 1
21 Házi Tamás 2 1
22 Kassai Márton 1
23 Kassai Kristóf 3
24 Lovász Adrienn 3 1
25 Faragó Roland 1 1
26 Proksa János 1 1
27 Sándor László 1 1
28 Házi Dániel 2

2012. év

Délvidék Kupa

JF Emlékverseny
Utánpótlás Kupa
Felcsút Kupa
Budajenő Kupa
Szabadtéri Kupa


Esztergom Kertváros Kupa

10 versenyen 23 fő, 200 érem.

hely név Arany Ezüst Bronz
1 Deák Zsófia 24 1 0
2 Balogh Péter 12 9 1
3 Szitás Krisztián 12 3 3
4 Becskeházi Kata 9 15 1
5 Balogh Tamás 9 3 1
6 Szedlár Krisztina 4 9 6
7 Garamvölgyi Tünde 4 1 1
8 Szedlár Réka Timea 3 2 2
9 Telek Attila 2 3 1
10 Dojcsár Péter 2