Weblap: Tóth Miklós 2014-2024

2024. év
2023. év
2022. év
2021. év
2020. év
2019. év
2018. év
2017. év
2016. év
2015. év
2014. év
2013. év
2012. év
...




2024. év


X. Csomád Kupa - 2024. június 22.

3 ország - 31 klub - 200 versenyző - 400+ nevezés

Kollár Csenge fegyveres kata és gi-submission I. hely, light contact II. hely,
Szomoru Csaba fegyveres kata I. hely, kata és gi-submission II. hely, light contact III. hely
Szuhán Andrea kata I. hely, fegyveres kata, gi-submission, ligh contact III. hely,
Zsilka Tímea kata és light contact II. hely, gi-submission III. hely,
Várhegyi Nimród kata III. hely, gi-submission IV. hely

XX. Emlékverseny
2024. május 11-12. - Szigetszentmiklós

6 nemzet - 34 csapat - 205 versenyző - 513 nevezés

Kempo Jitsu
Ukrajna

Dojo Lovász SKE

DHKSE

4. hely: Kudo Hungary
5. hely: Combat "D" SC
6. hely: Akademie Obrany

Egyéni eredmények:
Kollár Csenge önvédelem I.
Várhegyi Nimród
Kata I.
  chikara kurabe I.   stop semi II.
  stop semi I.   C viadal II.
  Gi submission I.   Gi submission III.
  fegyveres kata I.
Szomoru Csaba
fegyveres kata I.
  Kata II.   önvédelem II.
Lovász Adrienn Kata I.   chikara kurabe III.
  fegyveres kata I.   stop semi III.
  önvédelem I.   Gi submission III.
  stop semi II.   C viadal IV.
  Gi submission III.
Zsilka Timea
önvédelem II.
Szabó Gergő chikara kurabe II.   Gi submission II.
  stop semi II.   B viadal III.
  C viadal II.
Lévai Dániel
önvédelem II.
  önvédelem III.   B viadal II.
  Gi submission III.   stop semi IV.
  Kata II.   Gi submission IV.
Szuhán Alexandra
Kata III.
Madaras Garamvölgyi Tünde
fegyveres kata I.
  önvédelem III.      
  fegyveres kata IV.
Lovász-Szuhán-Zsilka csapat
szinkron kata II.

VSD Hungarian Open Kupa

Dunakeszi - 2024. április 20.

40 klub - 177 versenyző - 464 nevezés

Csapatösszesítésben 5. helyezés. Egyéni eredmények:
Lovász Adrienn 4 arany,
Zsilka Timea 3 arany, 1 bronz,
Kollár Csenge 2 arany, 5 ezüst,
Szuhán Alexandra 1 arany, 2 ezüst, 2 bronz,
Szomoru Csaba 1 arany, 2 bronz,
Szabó Gergely 1 ezüst.

XVI. Spartan Kupa - Hajdúnánás

Egyéni eredmények:
Lovász Adrienn 4 arany,
Kollár Csenge 3 arany, 2 ezüst,
Szuhán Alexandra 2 arany, 1 bronz,
Lévai Dániel 2 arany,
Zsilka Tímea 2 ezüst,
Szabó Gergely 1 ezüst, 1 bronz.

Harcművészeti Utánpótlás Kupa 2024

Szigethalom - 2024. február 17.

2 ország - 6 stílus - 110 versenyző - 246 nevezés

Dinamik HKSE

Magyar Harcos SE

Combat "D" SC

Kollár Csenge kata I. hely      
  önvédelem I. hely      
  Gi submission I. hely Szabó Gergő kata II. hely
  light contact I. hely   Gi submission II. hely
Szomorú Csaba kata I. hely   light contact II. hely
  fegyveres kata I. hely   önvédelem IV. hely
  önvédelem II. hely Várhelyi Viktor Gi submission I. hely
  Gi submission II. hely   light contact II. hely
  light contact II. hely Arató Bálint full contact B I. hely
Szuhán Alexandra kata I. hely Várhelyi Nimród light contact II. hely
  fegyveres kata I. hely Palló Botond light contact III. hely
  light contact I. hely      
  önvédelem II. hely      

Kollár Csenge és Szomorú Csaba elhozták a legeredményesebb női/férfi versenyző címet is!

2023. év

Ráckevei "Harcművészeti" Kupa

Ráckeve - 2023. december 16.

2 ország - 11 csapat - 103 versenyző - 216 nevezés

Fehér Tigris Sz. SE

Ráckevei Kick-box SE

Dojo Lovász SKE

A technikai számok legjobb csapatai:
Fehér Tigris Sz. SE, Dojo Lovász SKE, SVSE.

Versenyzőink eredményei:
Kollár Csenge: kata, önvédelem, semi contact és submission - arany érmek
Arató Bálint: önvédelem és submission - arany, kata - ezüst, semi contact - bronz
Szomoru Csaba: submission és önvédelem - arany, kata - bronz
Szuhán Alexandra: kata, önvédelem és semi contact - ezüst érmek
Kollár József: semi contact - arany, kata - bronz
Lovász Adrienn: kata - arany
Szabó Gergő: önvédelem - ezüst, submission - bronz, semi contact - 4. hely
Várhelyi Nimród: semi contact - ezüst

Sportkempo Világkupa - Törökbálint - december 2-3.

9 nemzet - 72 klub - 396 harcos - 1342 nevezés

Lovász Adrienn 1. hely - fegyveres kata, 2. hely - kata és önvédelem.
Zsilka Tímea 1. hely - önvédelem, 2. hely - kata és point sparing.
Szuhán Alexandra 1. hely fegyveres kata, 4. hely kata, 5. hely önvédelem.
Kollár Csenge 1. hely submission, 2. hely önvédelem, 2. hely C viadal.
A második nap a 16 év felettiek versenynapja volt. Itt hárman álltak szőnyegre.
Bajler Roxana 1. hely fegyveres kata, soft kata és point sparing , 2. hely hard kata, Gi submission és Nogi submission.
Bajler Kitti 1. hely point sparing, 2. hely Gi submission, és Nogi submission, 3. hely kata.
Lovász Gábor 1. hely fegyveres kata, hard kata és soft kata.


I. Felvidéki Kempo Kupa

2 ország, 10 klub, 100 versenyző

Zsilka Timea: 2 arany egy ezüst érem
Lévai Dániel: 2 arany egy ezüst érem
Lovász Adrienn: 1 arany két ezüst érem
Kollár Csenge: 1 arany 1 ezüst és 1 bronz érem
Szuhán Alexandra: 2 ezüst és 1 bronz érem
Szomoru Csaba: 3 bronz érem.
A versenyen készült képek a Képek, videók oldalon találhatóak.

XVI. Délvidék Kupa - Domaszék - 2023. október 14.

2 ország - 17 csapat - 110 versenyző - 250 nevezés

csapat II. hely (két ponttal lemaradva a győztes Combat "D" SC-től) - 12 arany, 7 ezüst, 9 bronz érem

Kollár Csenge - Kata 2. hely, Önvédelem: 2.hely, Light contact: 1 hely, Gi submission: 1 hely.
Arató Bálint - Önvédelem: 1.hely, Light contact: 1 hely, Gi submission: 1 hely.
Lovász Adrienn - Kata 1. hely, Fegyveres kata: 1 hely, Önvédelem: 1.hely.
Szomoru Csaba - Önvédelem: 2.hely, Light contact: 1 hely, Gi submission: 1 hely.
Zsilka Timea - Kata 1. hely, Önvédelem: 1.hely, Light contact: 3 hely, Gi submission: 3 hely.
Szabó Karina - Kata 2. hely, Önvédelem: 1.hely, Light contact: 2 hely.
Szuhán Alexandra - Kata 3. hely, Fegyveres kata: 1 hely, Önvédelem: 3.hely.
Babik Ferenc - Light contact: 2 hely, Gi submission: 3 hely.
Szabó Gergő - Önvédelem: 3.hely, Light contact: 3 hely, Gi submission: 3 hely.

IX. Csomád Kupa - 2023. június 17.

Zsilka Tímea light contact arany,
Kollár Csenge light contact és submission egy-egy ezüst,
Arató Bálint submission bronz,
Szuhán Andre kata és submission egy-egy IV. hely,
Kollár-Szuhán-Zsilka szinkron kata csapat egy ezüst érem.

XIX. EMLÉKVERSENY

Szigetszentmiklós - SZKSK Sportcsarnok - 2023. május 20-21.


4 ország, 37 egyesület, 200 versenyző, 451 nevezés

Asia Budo Center Slovakia

Dinamik HKSE

Ráckevei Kick-box SE

A technikai számok utáni részeredmény a következő volt:
1. Asia Budo Center Slovakia
2. Dinamik HKSE
3. Shorai-Do Kempo

Saját versenyzőink eredményei:
Bajler Kitty : semi contact, light contact I.hely,
Zsilka László : semi contact, light contact II. hely, kata III.hely,
Babik Ferenc : semi contact, light contact II. hely,
Zsilka Tímea : semi contact, light contact II. hely,
Lovász Adrienn : kata I.hely, semi contact, light contact IV. hely,
Kollár Csenge : semi contact, light contact III. hely.

Utánpótlás Kupa - Szigethalom - 2023. február 25.

Kempo Bushido Salonta

Combat "D" SC

MHSE


4. Újpalota Sportegyesület
5. Fehér Tigris
6. Aladin Hero

Versenyzőink eredményei:
Szuhán Alexandra kata és semi contact első hely, light contact második hely
Kollár Csenge kata és semi contact második, light contact harmadik hely
Zsilka Tímea semi contact első, light contact második, semi contact harmadik hely


2022. év

Emlékverseny 2022 - Szigetszentmiklós
Európa bajnokság

Pitt Bull Team
Ózd

Asia Budo Center
Slovakia

Verebes Team

4. hely: Kandó SC
5. hely: Combat "D" SC
6. hely: Meteor Kempo SE

Saját versenyzőink eredményei:
Bajler Roxana - kata, fegyveres kata, semi contact I.helyezések
Bajler Kitti - chikara kurabe I.hely, semi contact II.hely
Csonka Tamás - kata III.hely


2021. év

Utánpótlás Kupa - Szigethalom - 2021. november 20.

New Generation FT

Pitbull Team Ózd

Fehér Tigrisek
Kempo Klub

Klubunk egy szigethalmi és két vértesboglári versenyzővel indult neki a kihívásnak.
Eredményeik: Tóth Péter light contact 3 hely.
Polyák Levente kata 3. hely, light contact 2. hely
Glaszthütter Adrián kata 2. hely, light contact 3. hely


2020. év

Az év első és egyetlen versenye, a Dojo Lovász szervezésében:

Utánpótlás Kupa - Szigethalom - 2020. február 16.

Pitbull Team Ózd

Aladin Hero Team

DHKSE



2019. év

55

46

28


Egyéni eredmények:
név arany ezüst bronz
Baljer Roxána 10 7 4
Házi Tamás 8 5  
Csonka Máté 5 3 2
Baljer Kitti 4 10 5
Erdődi Csenge Diána 3 4  
Proska János 3 4  
Sándor László 3 2 2
Csonka Tamás 2 3  
Tóth László 2 1 1
Babik Ferenc 1   1
Dobránszky Gergő 1 3 2
Agárdí Claudia 1 1  
Csvárics Tünde 1 1  
Tóth Krisztián 1 1  
Dobránszky Bence 1 1 1
Patty Orsolya   3 3
Béres Osztermann Gabriella   2  
Nagy Magor   2  
Nagy Kincső   1 2
Bajler Márk   1 1
Varsányi József     2
Csabai Bálint     1
Nagy Hunor     1

2018. év

56

99

55

Csapateredmények: 2 második hely (Utánpótlás Kupa, Szabadtéri Kupa) két ötödik hely.
Versenyzőink eredményei a Szövetségi összesítés szerint:
  arany ezüst bronz
Baljer Roxána 8 1 2
Erdődi Csenge Diána 7 3 1
Béres Osztermann Gabriella 5 5 5
Baljer Kitti 5 3 2
Házi Tamás 5   1
Ruschel Zsófia 4 6 1
Csonka Máté 2 1 1
Ürmös Dominika 2 1  
Proska János 1 1  
Sándor László 1 1  
Gutpintér Tamás 1    
Nagy Kincső   2 1
Babik Ferenc   2  
Lovász Adrienn   2  
Patty Orsolya   2  
Baljer Márk   1 2
Nádházi Gergő   1 1
Feith Zoltán   1  
Lakatos Katalin   1  
Varsányi József     3
Kolonics Erzsébet     1
Nagy Hunor     1
Szarka Lajos     1
A nem pontszerző versenyeken elért eredmények:
  arany ezüst bronz
Baljer Roxána 22 13 6
Baljer Kitti 15 12 4
Erdődi Csenge Diána 11 7 2
Csonka Máté 8 3 2
Béres Osztermann Gabriella 7 3 3
Ruschel Zsófia 6 8 3
Házi Tamás 6 3 1
Babik Ferenc 5 1  
Proska János 2 2  
Sándor László 2 2  
Csabai Bálint 2 1 1
Ürmös Dominika 2 1  
Lévai Dániel 1 2  
Gutpintér Tamás 1 1  
Horváth Csaba 1    
Lakatos Katalin 1    
Baljer Márk   4 2
Lovász Adrienn   4 1
Nagy Kincső   4 1
Lévai Alexandra   3  
Patty Orsolya   3  
Nagy Hunor   2 1
Feith Zoltán   2  
Nádházi Gergő   1 4
Szarka Lajos   1 1
Varsányi József     5
Csonka Tamás     2
Kolonics Erzsébet     1

2017. év

Emlékverseny
Csomád Kupa

Szabadtéri Kupa
Délvidék Kupa

 

9 verseny, 26 versenyző, 197 érem.


Versenyzőink 2017-es év összesített egyéni eredményei:
Szövetségi
helyezés
Név Arany Ezüst Bronz
3 Erdődi Csenge Diána 11 14 2
4 Házi Tamás 10 6 2
13 Ürmös Dominika 6 4 2
14 Babik Ferenc 6 3 1
16 Béres Osztermann Gabriella 5 7 3
17 Ruschel Zsófia 5 6 2
21 Nagy Kincső 4 5 2
28 Csabai Lajos 3 3  
33 Sándor László 2    
36 Csabai Bálint 1 4 1
38 Dobránszky Gergo 1 2 1
41 Tóth Krisztián 1 1  
45 Lovász Adrienn 1 1  
47 Feith Zoltán 1    
48 Kulimák Gergo 1    
49 Patty Orsolya 1    
58 Tóth Krisztián   4  
59 Turzó Attila   4  
60 Lévai Dániel   3 1
62 Agárdy Claudia   2 2
64 Deák Zsófia   1 2
65 Lévai Alexandra   2 3
66 Varsányi József   1 1
67 Benedek Csaba   1  
68 Kolonics Erzsébet   1  
69 Proska János   1  

2016. év

SZSZK
Délvidék Kupa

Emlékverseny

 

11 verseny, 27 versenyző, 140 érem.


Versenyzőink egyéni eredményei:
név Arany Ezüst Bronz
Kassai Kristóf 6 5 3
Kassai Márton 6 4 1
Házi Tamás 6 3 1
Kulimák Gergő 5 4 2
Lovász Adrienn 5 3 3
Ürmös Dominika 4 8  
Béres-Osztermann Gabriella 4 5 3
Erdődi Csenge 4 3  
Ruschel Zsófia 2 4 1
Sándor László 2 1  
Martonosi Zorán 2 1  
Tóth Krisztián 2    
Tóth Miklós Erik 1 4 5
Agárdy Claudia 1 3  
Tóth Balázs Kristóf 1 2 3
Proksa János 1 2  
Lovász Gábor 1 1 1
Benedek Csaba 1    
Béres Osztermann Nicolett   2 1
Lévai János   2  
Házi Dániel   1 1
Patty Orsolya   1 1
Martonosi Máté   1 1
Tóth András Szabolcs     2
Feith Zoltán     1
Lévai Lajos Dániel     1
Varsányi László      

2015. év

Utánpótlás Kupa
XIII. JF Emlékverseny
Utánpótlás Kupa
Érmihályfalva Kupa

Felcsút Kupa

Csomád Kupa
Délvidék Kupa

10 verseny, 31 versenyző 240 érem.


Versenyzőink eredményei :
név arany ezüst bronz
Vaitzner Richárd György 12 3 8
Házi Tamás 10 2 4
Becskeházi Kata 9 3 1
Béres-Osztermann Gabriella 8 9 1
Tóth Miklós Erik 7 5 6
Ürmös Dominika 7 5 1
Tóth Balázs Kristóf 6 1  
Ruschel Zsófia 4 13 3
Kassai Márton 4 9 5
Lovász Adrienn 3 5 1
Balogh Péter 3 1  
Lakatos János 3 1  
Balogh Tamás 3    
Kassai Kristóf 2 7 7
Házi Dániel 2 5  
Szilágyi Kristof 2 3 1
Kasza Pál 2 2  
Szitás Tamás 1 6 1
Kulimák Gergő 1 4 2
Szitás Krisztián 1 3 1
Agárdy Claudia 1 1  
Sándor László 1    
Telek Attila 1    
Zupka Zsombor   2 2
Tóth András Szabolcs   1 2
Tóth Csaba Richárd   1 1
Becskeházi Anna   1  
Proksa János   1  
Égi Bálint   1  
Tatár Dávid     4
Patty Orsolya     1

2014. év

JF Világkupa
Érmihályfalva Kupa
Délvidék Kupa

Utánpótlás Kupa
Budajenő Kupa
Csomád Kupa
Szabadtéri Kupa

 

8 verseny, 50 versenyző 342 érem.

versenyI. helyII. helyIII. hely
Utánpótlás KupaDojo LovászFehér TigrisekAladin
JF. VilágkupaFehér TigrisekDojo LovászAladin
Felcsút KupaFehér TigrisekAladin 
Budajenő BajnokságDojo LovászFehér TigrisekAladin
Csomád KupaDojo LovászFehér Tigrisek 
Szabadtéri KupaDojo LovászFehér TigrisekAladin
Érmihályfalva KupaAladinDojo LovászMad Max
Délvidék KupaFehér TigrisekDojo LovászAladin

Versenyzőink éremtáblázata a Szövetségi versenyeken elért eredmények alapján:
szövetségi
helyezés
név arany ezüst bronz   szövetségi
helyezés
név arany ezüst bronz
5 Balogh Péter 15 4 2   95 Faragó Robert 1 1 1
8 Szitás Tamás 13 7 1   101 Vaitzner Vivien 1 1  
11 Házi Tamás 11 2 4   107 Kiss Levente 1   1
13 Vaitzner Richárd György 10 7 2   109 Kulimák László 1    
15 Becskeházi Kata 9 14 5   120 Ruschel Zsófia   12 4
16 Szitás Krisztián 9 7 3   123 Pap Márk   5 2
19 Kassai Márton 8 6 5   125 Szedlár Réka Tímea   3 3
30 Agárdy Claudia 6       127 Faragó Richard   3 1
32 Széki Tibor 5 3 1   130 Nagy Ferenc   3  
33 Kassai Kristóf 5 2 7   131 Tóth Balázs Kristóf   2 2
35 Kulimák Gergő 4 9 1   133 Balogh Tamás   2 1
38 Kerepesi Daniella 4 3 5   139 Pintér Tamás   2  
47 Tóth Miklós Erik 3 3 4   151 Béres-Osztermann Gabriella   1 1
53 Házi Dániel 3 2 1   152 Hegedus Zoltán   1 1
54 Balogh Márton 3 1 2   153 Lakatos János   1 1
63 Szedlár Krisztina 2 3     154 Lidermayer Nikolett   1 1
65 Martonosi Zorán 2 2 3   155 Patty Orsolya   1 1
71 Telek Attila 2 1     156 Proksa János   1 1
77 Arató Bálint 2       161 Benczik Réka   1  
78 Sándor László 2       162 Kasza Pál   1  
82 Tatár Dávid 1 6 1   163 Lovász Adrienn   1  
83 Deák Zsófia 1 5 1   164 Szijátró Bence   1  
84 Faragó Roland 1 5 1   165 Szurov Tomaj   1  
88 Tóth Csaba Richárd 1 3 1   182 Lakatos Katalin     1
93 Kotogány Zénó 1 2     183 Szurov Bende     1

2013. év

Juhász Ferenc Emlékverseny

Utánpótlás Kupa
Budajenő Kupa
Csomád Kupa
Délvidék Kupa


Szigethalmi Szabadtéri Kupa

10 versenyen 28 fő, 218 érem.

hely név Arany Ezüst Bronz
1 Deák Zsófia 17 12 1
2 Balogh Péter 8 4 1
3 Szitás Krisztián 18 11 5
4 Becskeházi Kata 11 12 5
5 Balogh Tamás 3
6 Szedlár Krisztina 2 2 1
7 Szedlár Réka Timea 2 4 3
8 Telek Attila 2 1 3
9 Dojcsár Péter 1 1
10 Lovász Gábor 1 1
11 Szabó Gábor 1 2 2
12 Vaitzner Richárd György 10 6 2
13 Pintér Veronika 2
14 Martonosi Zorán 1 3
15 Tatár Dávid 2 1 1
16 Szitás Tamás 2 9 8
17 Benczik Réka 3 3
18 Benedek Csaba 1
19 Kotogányi Zénó 1 3
20 Kasza Pál 1 2 1
21 Házi Tamás 2 1
22 Kassai Márton 1
23 Kassai Kristóf 3
24 Lovász Adrienn 3 1
25 Faragó Roland 1 1
26 Proksa János 1 1
27 Sándor László 1 1
28 Házi Dániel 2

2012. év

Délvidék Kupa

JF Emlékverseny
Utánpótlás Kupa
Felcsút Kupa
Budajenő Kupa
Szabadtéri Kupa


Esztergom Kertváros Kupa

10 versenyen 23 fő, 200 érem.

hely név Arany Ezüst Bronz
1 Deák Zsófia 24 1 0
2 Balogh Péter 12 9 1
3 Szitás Krisztián 12 3 3
4 Becskeházi Kata 9 15 1
5 Balogh Tamás 9 3 1
6 Szedlár Krisztina 4 9 6
7 Garamvölgyi Tünde 4 1 1
8 Szedlár Réka Timea 3 2 2
9 Telek Attila 2 3 1
10 Dojcsár Péter 2